Bezpieczny transport luster nie jest prostym zadaniem gdyż mamy do czynienia z produktem, który charakteryzuje duża podatność na uszkodzenia. Umiejętność pakowania ich we właściwy sposób poprzedzona długotrwałymi próbami sprawiła, że ryzyko stłuczenia ograniczyliśmy praktycznie do minimum. Oczywiście nie mamy wpływu na to w jakich warunkach lustro podróżuje do klienta i co się z nim dzieje pod opieką firm kurierskich. Jednak w dzisiejszych czasach dysponujemy dużą ilością możliwości aby zadośćuczynić straty, mając na uwadze cenny czas oraz pieniądze klienta.
Bezpieczeństwo transportu.
Jak pakujemy lustra?

Narożniki lustra zabezpieczamy specjalnymi plastikowymi osłonami, które dzięki swojej budowie praktycznie do zera eliminują możliwość ukruszenia, złamania, wyszczerbienia szkła.
Krawędzie lustra
zabezpieczane są specjalną pianką odporną na uderzenia. Jej struktura pozwala na absorbowanie uderzenia podczas upadku nawet z dużej wysokości nie uszkadzając przy tym osłanianej zawartości.


Powierzchnia luster zabezpieczana jest folią bąbelkową z polietylenu o niskiej gęstości, wyskokiej odporności, wytrzymałości oraz elastyczności. Takie zabezpieczenie daje doskonałą ochronę przy niskiej wadze całego opakowania. Dodatkowym atutem jest także ekologiczność folii oraz możliwość jej ponownego wykorzystania.Folią strecz następnie owijane jest całe lustro wraz z folią bąbelkową oraz uprzednio zabezpieczonymi krawędziami i narożnikami. Strecz sprawia, że całość jest stabilna i daje gwarancję iż elementy folii pęcherzykowej nie przesuną się w transporcie odkrywając lustro i narażając go na uszkodzenie.


Tak zabezpieczone uprzednio lustro pakujemy do kartonu który składa się z trzech zaplatanych warstw. Daje to ogromną sztywność całości i jest to kulminacyjne zabezpieczenie paczki. Dodatkowo na każdej przesyłce jest naklejona etykieta "
OSTROŻNIE SZKŁO" oraz jest ona oklejana taśmą firmową stanowiącą swoistą plombę swiadczącą o tym, że nikt nie próbował dostać się do zawartości opakowania.
"Mirror-SYSTEM" Dawid Kowalczyk
ul. Kilińskiego 79a
34-700 Rabka-Zdrój
E-mail: ms@mirror-system.pl
E-mail: biuro@mirror-system.pl
+48 604-106-474
WYSIWYG Web Builder